KUCHNIA "PASTELOWA" Z JESIONOWYM PÓŁWYSPEM - RUSTYKALNE KUCHNIE I STYLOWE MEBLE DREWNIANE - ZAPERT.EU

Mebel to nie tylko kawałek drewna - to fragment Twojego życia !

Pomagamy stworzyć wnętrza, które łączą ludzi i cieszą serca
Meble rustykalne tworzone z pasją
MENU
Pomagamy stworzyć wnętrza, które łączą ludzi i cieszą serca
Mebel to nie tylko kawałek drewna - to fragment Twojego życia !

Przejdź do treści

KUCHNIA "PASTELOWA" Z JESIONOWYM PÓŁWYSPEM

Aby sprawdzić numer zdjęcia, zjedź myszką poniżej galerii

KUCHNIA PASTELOWA Z JESIONOWYM PÓŁWYSPEM

    Ta stylowa kuchnia z półwyspem otwarta jest na jadalnię i salon. Klientce zależało na tym, aby zabudowa kuchenna była oryginalna : trochę nowoczesna, trochę w stylu wiejskim, w kolorach pastelowych. Część zabudowy, ta bardziej reprezentacyjna, miała pasować do mebli indyjskich stojących właśnie w tych pomieszczeniech. Po konsultacjach zdecydowaliśmy wspólnie, aby część półwyspu od strony salonu nawiązywała trochę do tego stylu.
    Fronty kuchenne zrobiliśmy dość proste, za to pomalowaliśmy je w kilku pastelowych kolorach. Wiedzieliśmy, że płytki na podłodze oraz na ścianie będą w odcieniach szarości, bieli oraz delikatnego brązu, a część ściany pomalowana zostanie na żółto, takie więc kolory zastosowaliśmy przy wykończaniu mebli kuchennych. Zazwyczaj decydujemy się na rustykalne uchwyty, ale klientce zależało bardzo na dość szerokich i wygodnych uchwytach relingowych.
    Ta stylowa zabudowa kuchenna jest bardzo wygodna w użytkowaniu. W szafkach znajduje się wiele szuflad ( część z nich to szuflady na prowadnicach typu kargo). Wąska szuflada zamontowana została także w cokole dolnym półwyspu , dzięki czemu znalazło się tam dodatkowe miejsce na przechowywanie blaszek, pokrywek czy też patelni. W wysokiej części zabudowy kuchennej są dwa piekarniki - jeden elektryczny, drugi parowy, obok nich szerokie szuflady spiżarniane ( również z pełnym wysuwem i cichym domykiem). Pod zlewem  jest szafka na śmieci, a po lewej jej stronie - wygodna wnęka z wysuwanym wieszakiem na ściereczki kuchenne.
     Dzięki pastelowej kuchni wnętrze stało się ciepłe i radosne. Strefa kuchenna odzielona została od salonu z jadalnią, urządzonych w zupełnie innym stylu. Decyzja klientki, aby połączyć kilka stylów, była dość odważna, ale myślę, że dzięki tej realizacji mebli kuchennych udało się nam wspólnie stworzyć bardzo ciekawe wnętrze.

Wróć do spisu treści