STYLOWA KUCHNIA Z MUROWANYM OKAPEM - RUSTYKALNE KUCHNIE I STYLOWE MEBLE DREWNIANE - ZAPERT.EU

Mebel to nie tylko kawałek drewna - to fragment Twojego życia !

Pomagamy stworzyć wnętrza, które łączą ludzi i cieszą serca
Meble rustykalne tworzone z pasją
MENU
Pomagamy stworzyć wnętrza, które łączą ludzi i cieszą serca
Mebel to nie tylko kawałek drewna - to fragment Twojego życia !

Przejdź do treści

STYLOWA KUCHNIA Z MUROWANYM OKAPEM

Aby sprawdzić numer zdjęcia, zjedź myszką poniżej galerii

STYLOWA KUCHNIA "Z MUROWANYM OKAPEM"

   Ta stylowa zabudowa kuchenna z półwyspem została wykonana z litego drewna, jak wszystkie nasze kuchnie rustykalne. Jej fronty są delikatne, w kolorze lekkiego kremu,dodatkowo delikatnie postarzone. Uroku nadają wnętrzu również dwie szafki wiszące oraz półki w starym stylu, które wybarwiliśmy na kolor drewna. Ozdobą kuchni jest duży, murowany, ręcznie robiony okap kuchenny z małymi szufladkami w którym wbudowaliśmy mechanizm wyciągu. Aby okap był stabilny, postawiliśmy go bezpośrednio na blacie kuchennym. Szafka kuchenna pod okapem, w której umieściliśmy piekarnik do zabudowy, została lekko wysunięta w stosunku do pozostałych mebli kuchennych, dzięki czemu stała się wygodniejsza w użytkowaniu.
   Meble kuchenne mają sporo szuflad, są więc bardzo pojemne. Dobrze sprawdza się tu szafka na garnki typu nerka, którą zazwyczaj montujemy w naszych kuchniach oraz szafka zlewowa na śmieci typu kargo ( na prowadnicach), tuż obok której mieści się zmywarka. Wysoka zabudowa mebli również wygląda dość ciekawie. Ukryliśmy tam lodówkę, nad nią zostawiliśmy wnękę na rustykalne dodatki, a witrynową szafkę z matowym przeszkleniem dodatkowo podświetliliśmy, aby nadać wnętrzu uroku.
   Wyspa kuchenna to dodatkowy blat roboczy. Z jednej jej strony są tradycyjne szafki z drzwiczkami, jest tam również miejsce na wiklinowe kosze np na warzywa, półki na wino oraz drewniana taca.
   Dzięki połączeniu cegły, drewna oraz jasnych mebli wnętrze tej kuchni nabrało charakteru, stało się sielskie ale i eleganckie. Myślę, że jest to dość ciekawa propozycja na urządzenie stylowej kuchni.

Wróć do spisu treści