RUSTYKALNA KUCHNIA "Z TRAWAMI" RĘCZNIE MALOWANA - RUSTYKALNE KUCHNIE I STYLOWE MEBLE DREWNIANE - ZAPERT.EU

Mebel to nie tylko kawałek drewna - to fragment Twojego życia !

Pomagamy stworzyć wnętrza, które łączą ludzi i cieszą serca
Meble rustykalne tworzone z pasją
MENU
Pomagamy stworzyć wnętrza, które łączą ludzi i cieszą serca
Mebel to nie tylko kawałek drewna - to fragment Twojego życia !

Przejdź do treści

RUSTYKALNA KUCHNIA "Z TRAWAMI" RĘCZNIE MALOWANA

Aby sprawdzić numer zdjęcia, zjedź myszką poniżej galerii

RUSTYKALNA KUCHNIA "Z TRAWAMI" RĘCZNIE MALOWANA

   Ta niewielka zabudowa kuchenna jest dowodem na to, że styl rustykalny sprawdza się nie tylko we wnętrzu wiejskiego domu. Drewniane meble kuchenne na wymiar wykonaliśmy tym razem do jednego z mieszkań w bloku.
   Wnętrze kuchni jest niewielkie ( około 9 m2). Musiało się tam znaleźć miejsce zarówno na meble kuchenne oraz stół , gdyż jest jest to kuchnia z jadalnią. Priorytetem było to, aby meble kuchenne pomieściły wszystkie kuchenne akcesoria dla dość dużej rodziny, dlatego też wykonaliśmy je do samego sufitu. Przy oknie w wysokiej zabudowie znajduje się lodówka, na tej samej ścianie płyta gazowa z elektrycznym piekarnikiem, nad nią w szafce okap teleskopowy. Zlew narożny pozwolił na to, by praca w kuchni była wygodniejsza , by maksymalnie powiększyć drewniany blat roboczy. W dolnych szafkach, naprzeciwko okna jest zmywarka w zabudowie oraz miejsce na pojemniki na śmieci sedregowane. Kosz na śmieci mieszane znalazł się pod samym oknem - w zabudowanej ozdobnej szafce otwieranej do góry.
   Ta rustykalna, kremowa kuchnia nabrała charakteru poprzez to, jak została wykończona. Meble kuchenne wystylizowaliśmy na stare dzięki dość mocnej przecierce, a ręcznie malowane trawy i polne kwiaty nadały im lekkości. Wnętrze wygląda stylowo i klimatycznie dzięki dwum szafkom wiszącym - szafce z półką za rustykalne dodatki, a przede wszystkim dzięki witrynie wykonanej ze starej okiennicy. Aby trochę się wyróżniała, wybarwiliśmy ją na kolor drewna. Uroku dodał jej wiejski pejzaż namalowany w koronie szafki.
Wróć do spisu treści