KUCHNIA RUSTYKALNA "Z OKIENKIEM" ,Z MUROWANĄ GÓRNĄ ZABUDOWĄ - RUSTYKALNE KUCHNIE I STYLOWE MEBLE DREWNIANE - ZAPERT.EU

Mebel to nie tylko kawałek drewna - to fragment Twojego życia !

Pomagamy stworzyć wnętrza, które łączą ludzi i cieszą serca
Meble rustykalne tworzone z pasją
MENU
Pomagamy stworzyć wnętrza, które łączą ludzi i cieszą serca
Mebel to nie tylko kawałek drewna - to fragment Twojego życia !

Przejdź do treści

KUCHNIA RUSTYKALNA "Z OKIENKIEM" ,Z MUROWANĄ GÓRNĄ ZABUDOWĄ

Aby sprawdzić numer zdjęcia, zjedź myszką poniżej galerii

KUCHNIA RUSTYKALNA "Z OKIENKIEM"

     To jedna z bardziej surowych realizacji naszych rustykalnych kuchni. Zabudowa kuchenna została wykonane z jesionu, klient zdecydował się jednak na blat kamienny. Meble kuchenne wybarwiliśmy na kolor drewna. Nie było to proste zadanie, gdyż ich kolor miał być zbliżony do wybarwienia starego kredensu, który miał stać się częścią tej zabudowy. W kredensie również został wymieniony blat na kamienny, otrzymał on również nowe uchwyty, identyczne jak szafki kuchenne.
     Pod oknem, w nieco wysuniętej części zabudowy zamontowaliśmy dość duży, jednokomorowy zlew. Piekarnik oraz płyta ceramiczna znalazła się na ścianie z ozdobną, murowaną zabudową ( również wykonaną w naszej stolarni). Lawendę we wnęce lodówki oraz zdobienia artystyczne na belce są ręcznie malowane. W górnej części zabudowy okapu ukryliśmy mechanizm wyciągu oraz zamontowaliśmy oświetlenie blatu kuchennego. W ściance za drewnianymi drzwiczkami są szafki na kuchenne akcesoria oraz półki na przyprawy i ozdoby. Ażurowe drzwiczki dolnej szafki gwarantują swobodny dostęp powietrza i dobrą wentylację - co w tym wypadku było konieczne.
    Realizacja tej kuchni to propozycja dla osób, które chcą urzadzić dom w starym stylu i chcą wprowadzić do wnętrza nieco surowości i prostoty.
    
Wróć do spisu treści