KUCHNIA W STYLU SIELSKIM Z JESIONU - RUSTYKALNE KUCHNIE I STYLOWE MEBLE DREWNIANE - ZAPERT.EU

Mebel to nie tylko kawałek drewna - to fragment Twojego życia !

Pomagamy stworzyć wnętrza, które łączą ludzi i cieszą serca
Meble rustykalne tworzone z pasją
MENU
Pomagamy stworzyć wnętrza, które łączą ludzi i cieszą serca
Mebel to nie tylko kawałek drewna - to fragment Twojego życia !

Przejdź do treści

KUCHNIA W STYLU SIELSKIM Z JESIONU

Aby sprawdzić numer zdjęcia, zjedź myszką poniżej galerii

KUCHNIA SIELSKA JESIONOWA

    Kuchnię tą trochę niesłusznie nazwaliśmy sielską, gdyż jest ona dość surowa w swoim wyglądzie i wykończeniu. Jednak jest ona inną wersją zabudowy kuchennej z sielskimi frontami, którą prezentujemy na poniższym zdjęciu, a która jest dość często zamawiana przez naszych klientów.
    Kuchnia sielska to zabudowa tylko na jednej ścianie kuchni - idealna do wiejskiego domu, domku letniskowego lub kuchni otwartej na salon lub jadalnię. Można ją w różny sposób modyfikować decydując się na dodatkową wyspę lub półwysep kuchenny, powiększając w ten sposób strefę roboczą.
   W wysokiej zabudowie znajduje się sprzęt ADG - lodówka, zmywarka , można umieścić tam również piekarnik. ładnie prezentuje się półka na kieliszki do wina oraz wyciągana taca drewniana. Dzięki sporej ilości szuflad meble kuchenne są pojemne i wygodne w użytkowaniu, a charakteru nadaje wnetrzu kuchni im szafka wisząca ( w zależności od wersji,którą preferuje klient - delikatna szafka sielska z haczykami lub bardziej surowa - rustykalna).

Wróć do spisu treści