RUSTYKALNA KUCHNIA JESIONOWA Z WYSPĄ - RUSTYKALNE KUCHNIE I STYLOWE MEBLE DREWNIANE - ZAPERT.EU

Mebel to nie tylko kawałek drewna - to fragment Twojego życia !

Pomagamy stworzyć wnętrza, które łączą ludzi i cieszą serca
Meble rustykalne tworzone z pasją
MENU
Pomagamy stworzyć wnętrza, które łączą ludzi i cieszą serca
Mebel to nie tylko kawałek drewna - to fragment Twojego życia !

Przejdź do treści

RUSTYKALNA KUCHNIA JESIONOWA Z WYSPĄ

Aby sprawdzić numer zdjęcia, zjedź myszką poniżej galerii


RUSTYKALNA KUCHNIA JESIONOWA Z CZARNĄ CEGŁĄ

     Kuchnia ta, wykonana oczywiście na wymiar, jest jedną z naszych ciekawszych rustykalnych realizacji mebli. Jej wykończenie było bardzo pracochłonne, gdyż każdy widoczny element został przed wybarwieniem przeszczotkowany, aby wydobyć naturalne piękno słojów jesionu - drewna,  z którego została wykonana ta zabudowa kuchenna. Klienci zdecydowali się na położenie na ścianach odważnych płytek - czarnej cegły oraz zakupu sprzątu AGD w czarym kolorze. Aby meble kuchenne ładnie komponowały się z płytkami, postanowiliśmy wykończyć tym kolorem również część naszej zabudowy. Po konsultacjach z klientami zdecydowaliśmy się na wykonanie rustykalnych metalowych ramek witryn wykończonych w kolorze czerni oraz uchwytów w starym stylu. Blat jesionowy oraz korony mebli kuchennych wybarwiliśmy na bardzo ciemny kolor drewna, aby odróżniały się one od jaśniejszych szafek drewnianych. Wprowadziliśmy również jeszcze trzeci - trochę ciemniejszy za to cieplejszy odcień drewna, by nieco złagodzić surowość rustykalnego wnętrza. Na ten kolor pomalowaliśmy szafkę wiszącą oraz półkę na wino oraz kieliszki - obie wykonane również w starym stylu.
    Piekarnik oraz duża lodówka znajdują się w wysokiej zabudowie mebli. Szafki kuchenne są tam głębokie i bardzo pojemne, część z nich otwiera się do góry - swobodnie zmieści się tam mikrofala lub mały piekarnik. W dolnej części zabudowy znajdują się dwie szafki kargo, od strony okna jest szafka spiżarniana.
    Część zabudowy z płytą ceramiczną jest wysunięta w stosunku do pozostałych szafek kuchennych. W dolnej jej części znajduje się szafka na śmieci na prowadnicach typu kargo. Przestrzenią roboczą kuchni jest wyspa kuchenna z drewnianym dość grubym blatem, w którym zamontowaliśmy również zlewozmywak z ociekaczem. Część wyspy - od strony okna, pełni funkcję stołu. Rustykalny, ciekawie wykończony blat jest wysunięty w stosunku do części z szafkami na tyle, aby móc przy nim wygodnie usiąść.
    Dość ciekawie wyglądają w kuchni przeszklone rustykalne witryny spełniące tu funkcję kuchennego kredensu. Każda z nich jest podświetlona białym, ciepłym światłem, dzięki czemu wyeksponowane zostało szkło oraz porcelana, a rustykalne wnętrze kuchni wygląda przytulniej.
   Jest to realizacja kuchni, którą polecałbym wszystkim osobom, które chciałyby urządzić wnętrze w starym stylu. Meble drewniane w połączeniu z surową cegłą, rustykalnymi ramkami witryn oraz drewnem na podłodze wyglądają naprawdę stylowo.
   


   

Wróć do spisu treści