KUCHNIA WIEJSKA RĘCZNIE MALOWANA - RUSTYKALNE KUCHNIE I STYLOWE MEBLE DREWNIANE - ZAPERT.EU

Mebel to nie tylko kawałek drewna - to fragment Twojego życia !

Pomagamy stworzyć wnętrza, które łączą ludzi i cieszą serca
Meble rustykalne tworzone z pasją
MENU
Pomagamy stworzyć wnętrza, które łączą ludzi i cieszą serca
Mebel to nie tylko kawałek drewna - to fragment Twojego życia !

Przejdź do treści

KUCHNIA WIEJSKA RĘCZNIE MALOWANA

Aby sprawdzić numer zdjęcia, zjedź myszką poniżej galerii

KUCHNIA RUSTYKALNA "KWIATY POLNE"

    Stylowa kuchnia drewniana wykonana do domu na wsi. Ponieważ cały dom klientów urządzony jest w starym stylu,również i wnętrze kuchni miało być rustykalne. Stylizowane na stare,przecierane fronty zostały ozdobione ręcznie malowanymi polnymi kwiatami. W wysokiej zabudowie kuchennej zabudowaliśmy lodówkę,piekarnik oraz kuchenkę mikrofalową. Na drugiej ścianie znalazł się zlew, a nad nim na ścianie zawisła stylowa półka z haczykami na kubki oraz stylowy zegar. Po konsultacjach z klientami zdecydowaliśmy,aby zrezygnować z tradycyjnych szafek wiszących na rzecz zabudowy kredensowej. Pod drewnianym blatem kuchennym umieściliśmy wysuwaną stolnicę, a niżej półki na wino.
   Pod oknem stanął niewielki stylowy stół drewniany oraz taborety - meble te wykończyliśmy identycznie jak zabudowę kuchenną. Po prawej stronie stołu,tuż przy wejściu do kuchni, stanęła stylowa szafka spiżarniana ( również z wysuwanym blatem umożliwiającym wygodne wkładanie lub wyciąganie z niej słoików), a obok niej ozdobna rustykalna, murowana zabudowa z ukrytym mechanizmem okapu oraz płytą gazową. W niewielkim półwyspie znalazł się również drugi zlew oraz kolejny blat roboczy.
     Zabudowa kuchenna jest funkcjonalna i wygodna w użytkowaniu dzięki dużej ilości szafek i szuflad na nowoczesnych prowadnicach ( pełen wysuw, cichy domyk). Dzięki stylizacji mebli, przecierkom i zdobieniom udało nam się sprawić, że wnętrze nabrało uroku i wiejskiego charakteru, a kuchnia jest wizytówką tego pięknego domu urządzonego w starym stylu.
     
Wróć do spisu treści