KUCHNIA W STYLU WIEJSKIM Z MUROWANĄ CZĘŚCIĄ PIEKARNIKA - RUSTYKALNE KUCHNIE I STYLOWE MEBLE DREWNIANE - ZAPERT.EU

Mebel to nie tylko kawałek drewna - to fragment Twojego życia !

Pomagamy stworzyć wnętrza, które łączą ludzi i cieszą serca
Meble rustykalne tworzone z pasją
MENU
Pomagamy stworzyć wnętrza, które łączą ludzi i cieszą serca
Mebel to nie tylko kawałek drewna - to fragment Twojego życia !

Przejdź do treści

KUCHNIA W STYLU WIEJSKIM Z MUROWANĄ CZĘŚCIĄ PIEKARNIKA

Aby sprawdzić numer zdjęcia, zjedź myszką poniżej galerii

KUCHNIA WIEJSKA Z MUROWANĄ ZABUDOWĄ PIEKARNIKA

     Kolejna kuchnia w starym stylu,którą chcielibyśmy Państwu zaprezentować, zaprojektowana została do wiejskiego wnętrza. Zabudowa kuchenna jest w kształcie litery U i składa się ona głównie z szafek dolnych wykonanych z drewna. Ozdobą wnętrza jest wysoka, wiejska zabudowa, w której zamontowaliśmy piekarnik - dość surowa, murowana, powstała również w naszej stolarni. Fronty kuchenne są proste i oryginalne, niektóre ozdobione wiejskim oramentem i uchwytami w starym stylu. Aby nadać im rustykalnego charakteru ich krawędzie wykończyliśmy je techniką przecierania. Krawędzie frontów oraz drewnianego blatu są lekko "krzywe",nieregularne.   
    Ze względu na dwa okna w kuchni, szafek wiszących jest tu niewiele, przez co wnętrze wydaje się przez to bardziej przestrzenne. Jedna szafka wisząca znajduje się po prawej stronie okapu, druga( niewidoczna na zdjęciu)- ukryta jest przy oknie tuż obok murowanej, wysokiej zabudowy kuchennej. Pod ikeowskim zlewem zamontowaliśmy szafkę na śmieci na prowadnicach typu kargo, obok niej zmywarkę w zabudowie. Lodówka w zabudowie znajduje się przy samych drzwiach wejściowych.
   Aranżacja tej kuchni jest na pewno stylowa. To propozycja głównie dla klientów,którzy chcą z gustem i klasą urządzić wnętrze wiejskiego domu,w którym spędzają urlop lub przyjeżdżają na weekendy.
   
Wróć do spisu treści