KUCHNIA W STYLU WIEJSKIM Z SZAFKĄ SPIŻARNIANĄ - RUSTYKALNE KUCHNIE I STYLOWE MEBLE DREWNIANE - ZAPERT.EU

Mebel to nie tylko kawałek drewna - to fragment Twojego życia !

Pomagamy stworzyć wnętrza, które łączą ludzi i cieszą serca
Meble rustykalne tworzone z pasją
MENU
Pomagamy stworzyć wnętrza, które łączą ludzi i cieszą serca
Mebel to nie tylko kawałek drewna - to fragment Twojego życia !

Przejdź do treści

KUCHNIA W STYLU WIEJSKIM Z SZAFKĄ SPIŻARNIANĄ

Aby sprawdzić numer zdjęcia, zjedź myszką poniżej galerii

KUCHNIA W STYLU WIEJSKIM Z SZAFKĄ SPIŻARNIANĄ

    Aranżacja tej białej kuchni to propozycja dla osób, które chcą stylowo i praktycznie zagospodarować przestrzeń kuchenną. Stylowa zabudowa meblowa, jak wszystkie nasze realizacje rustykalnych kuchni, została wykonana na zamówienie, na wymiar. Ozdobą kuchni jest duży,murowany okap w wiejskim stylu, wykonany w naszej stolarni, z wmontowanym mechanizmem wyciągu. Meble kuchenne są na dwóch ścianach - w jednym ciągu znajdują się zmywarka, szafka ze zlewem ( pod nim szafka na śmieci) wąska szafka typu kargo. Ta tę część mebli kuchennych położyliśmy drewniany blat wybarwiony identycznie jak korony szafek oraz rustykalna belka okapu. Piekarnik z płytą indukcyjną trochę obniżyliśmy w stosunku do pozostałych szafek. Tą część blatu na życzenie klientów wyłożyliśmy płytkami ceramicznymi, a po obu stronach piekarnika wykonaliśmy szafki kuchenne z szufladami. Po lewej stronie na rogu stanęła ozdobna szafka spiżarniana, w górnej części przeszklona.
  Druga strona zabudowy kuchennej to ciąg szafek z drzwiczkami i głębokimi,praktycznymi szufladami. Aby sprawić, by wnętrze kuchni nabrało wiejskiego charakteru zdecydowaliśmy się na wykonanie stylowej nadstawki kredensowej z półką na wino. Fronty szafek delikatnie postarzyliśmy, a w kilku z nich wycięliśmy ozdobny rustykalny ornament. W tej części zabudowy blat kuchenny na całej długości jest drewniany.
  Ta rustykalna kuchnia jest bardzo ciekawa i funkcjonalna. Wiejskie wnętrze dzięki jasnym, drewnianym meblom kuchennym stało się przytulne, lekkie i oryginalne.
Wróć do spisu treści