BIAŁA STYLOWA KUCHNIA ręcznie zdobiona - RUSTYKALNE KUCHNIE I STYLOWE MEBLE DREWNIANE - ZAPERT.EU

Mebel to nie tylko kawałek drewna - to fragment Twojego życia !

Pomagamy stworzyć wnętrza, które łączą ludzi i cieszą serca
Meble rustykalne tworzone z pasją
MENU
Pomagamy stworzyć wnętrza, które łączą ludzi i cieszą serca
Mebel to nie tylko kawałek drewna - to fragment Twojego życia !

Przejdź do treści

BIAŁA STYLOWA KUCHNIA ręcznie zdobiona

Aby sprawdzić numer zdjęcia, zjedź myszką poniżej galerii

BIAŁA KUCHNIA WIEJSKA "Z KOTAMI"

    Tą białą stylową kuchnię wykonaliśmy na zamówienie do domu urządzonego w stylu wiejskim. Zabudowa kuchenna dzięki jasnej kolorystyce mebli i wnętrza sprawia wrażenie dość lekkiej. Drewniane meble kuchenne są w dwóch kolorach - część szafek pomalowaliśmy na biało, część wybarwiliśmy na jasny odcień drewna, aby uwypuklić piękne słoje jesionu. Proste sielskie fronry kuchenne ozdobiliśmy rustykalnymi uchwytami.
Na dwóch frontach artystka, z którą współpracujemy, po konsultacjach z klientami namalowała dwa koty oraz imbryk z filiżanką.  Dzięki temu zabiegowi kuchnia stała się ciekawsza.
   Od strony jadalni wysoka zabudowa kuchenna jest przeszklona, witrynowa, bardziej reprezentacyjna. W tym ciągu mebli ukryliśmy lodówkę, oraz wygospodarowaliśmy miejsce na sprzęty kuchenne, które nie są w kuchni używane bardzo często ( szafki z frontami otwieranymi do góry). Sąsiednią jesionowę szafkę z głębokimi szufladami nieco obniżyliśmy,aby móc swobodnie otwierać okno. Zyskaliśmy dodatkowy blat roboczy,który jest dość wygodny, szczególnie przy korzystaniu z lodówki czy wyjmowania produktów z szuflad. Białe szafki mają już standardową wysokość. W ich ciągu zamontowaliśmy szafkę na garnki typu nerka,zmywarkę z zabudowie, zlew kuchenny, a bezpośrednio pod nim szafkę na śmieci. W ciągu szafek wiszących zamontowaliśmy przegrody na talerze oraz haczyki na kubki i rustykalne ozdoby. Jesionowa część zabudowy kuchennej z piekarnikiem, ze względu na wymiary płyty gazowej i zwiększenie przestrzeni roboczej blatu, jest nieco wysunięta w stosunku do pozostałych mebli kuchennych. Jest to rozwiązanie praktyczne i dość ciekawe. Po obu stronach piekarnika znajdują się dwie wąskie szafki na prowadnicach typu kargo przeznaczone na podręczne produkty takie jak olej, ocet,przyprawy, a w sąsiedztwie dwie białe szafki z praktycznymi szufladami ( w najwyższej jest miejsce na sztućce ).
   Aranżacja tej kuchi to propozycja dla osób, które chcą, aby meble kuchenne wyglądały lekko i delikatnie, by były stylowe, funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu. Myślę,że poprzez realizację tych mebli kuchennych taki efekt udało nam się osiągnąć.
   
   


Wróć do spisu treści